ru  en  bg  ukr  

 

Очисні споруди 


    Виробництво біогазу на очисних спорудах.    

    Біогаз на очисних спорудах міських каналізацій отримують при прямому анаеробному зброджуванні очисного шламу. 
    Проходячи кілька ступенів очищення вода відділяється від зважених часток і повертаєтьться в річку, а твердий субстрат, органічна його складова, з достатнім ступенем вологості направляється на бродіння в ферментер (и).
    У ферментерах йде реакція метаноутворення при постійному перемішуванні, так як в нього подається шлам після різних ступенів осадження.
    Біогаз, який утворюється, складається на 55-70% з метану, котрий збирається в газгольдері, який може бути встановлений зверху на ферментер, а може стояти окремо.
    Потім біогаз проходить осушку і видалення сірки і, підготовлений таким чином, він може подаватися в газовий двигун когенераційної установки для вироблення електроенергії та тепла. Його також  можна використовувати просто як паливо для котлів.
    Зброджених мул залежно від бажань і можливостей замовника може складуватися на мулових полях, може після сушіння надходити як наповнювач, наприклад, для виробництва будматеріалів або автомобільних покришок. Якщо місцеве екологічне законодавство та аналіз збродженого мулу дозволяють, то його можна використовувати і як добриво в землеробстві.

   

BGT&Interenergo Group © 2013-2014